אחסון ציוד | פתרונות אחסון  Stop/Start Slideshow
מדפים  
עמוד הבית  >  אודות  >  מדפים  
מדפים

מדפים זה גלוב

העסק שלכם עמוס בסחורה, ואתם מתקשים למצוא לה מקום?

מנהלים מחסן שבו החלל אינו מנוצל במלואו כולל הגובה למטרות אחסון?

זקוקים לתכנון ולהקמה של מחסן חדש?


לגלוב מפעלי מתכת בע"מ יש פתרון מושלם עבורכם!
מדפים איכותיים מסוגים שונים ולמטרות שונות!

התקשרו 03-9222397 וקבלו את הפתרונות היעילים ביותר בעזרת המדפים של גלוב!
מדפים לאיחסון עובדים על מדפים
 

מדפים למחסנים שמספקים פתרונות אחסון

גלוב מפעלי מתכת בע"מ פועלת כבר מעל ל-60 שנה בתחום המתכת, ומספקת שירותים לחברות מובילות במשק. בין הפתרונות אותם היא מספקת , ניתן למצוא:

  • מערכות אחסון למשטחים: Pallet RackingDrive-In,Pallet Live StoragePush Back
  • מערכות אחסון דינמיות לקופסאות: Carton Live Storage
  • פתרונות מידוף לעומסים קלים וביינונים
  • מדפים ניידים, מדפים מודלוריים
  • קנטיליבר

ועוד המון פתרונות אחסון למחסנים לוגיסטיים, למפעלים, למוסדות ולבתי עסק בכל סדר גודל. גלוב מספקת לך פתרון מושלם כולל תכנון , ייצור והרכבה.

הקלק לשיחת חינם להזמנת מדפים

 

התאמת מדפים למאפייני הפריטים

בכל מחסן ניתן למצוא את הדרישות והמאפיינים הייחודים להם הוא נדרש. מגוון רחב של מדפים, מתאים למגוון רחב של פריטים הדורשים אחסון. מאפיינים כגון משקל, גודל האריזה/משטח, רמת התנועה של המוצר, שטח המחסן ועוד הם רק חלק מהמרכיבים לבחירת סוגי מוצרים למתן פתרון ללקוח.

חלק מפתרונות המידוף מתאים לאחסון פריטים על גבי משטחים. חלק מהמוצרים מתאים לאחסון פריטים בקופסאות קרטון או פלסטיק, וחלק מתאים לאחסון פריטים בתפזורת. בנוסף, יש מקרים בהם קיימת חשיבות לחיי המדף של המוצר. במקרים אלו קיימים מוצרים למחסן המאפשרים אחסון פריטים לפי "ראשון נכנס ראשון יוצא", כגון מדפי זרימה. המאפיינים המוזכרים לעיל הנם רק חלק מהדרישות הקיימות היום בתחום האחסון.

חברת גלוב מפעלי מתכת בע"מ מתמחה במתן פתרונות אחסון מגוונים המותאמים לצרכי הלקוח. במידה ואתם זקוקים להקמת מדפים למחסנים, מחסן חדש או מרכז לוגיסטי, להגדלת שטח האחסון או מקימים אזור אחסון, אנחנו הכתובת. בין לקוחותינו, ניתן למצוא את קופת חולים כללית, אסם, איקאה, קרביץ, קיקה, דוקטור גב, UPS, FOX, UMI, שילב ועוד. נשמח לראות גם אתכם בין לקוחותינו המרוצים.

מדפים ללקוחות.

כל אחסון מתחיל בתכנון מדפים

אחת הבעיות הגדולות בחברות, מפעלים ומוסדות היא האחסון. ויתור על תכנון מוקדם של האחסון, עלול לגרור אי סדר עצום, אובדן של סחורה ומסמכים וכמובן בזבוז כסף משווע. על אחת כמה וכמה אם מדובר בסחורה בעלת תוקף מוגדר. לרוב, אחרי זמן מה של פעילות, מתחיל להצטבר עומס רב במחסנים, והקושי למצוא כל דבר מתחיל להפריע למהלך התקין של העבודה. לכן, יש חשיבות רבה לתכנן מראש את אזורי האחסון בעבודה ולוודא לאורך הזמן שמקפידים לפעול על פי התוכניות. אחת הדרכים היותר מקובלות לניצול אולטימטיבי של אזורי אחסון, היא התקנת מדפים למחסן.