אחסון ציוד | פתרונות אחסון  Stop/Start Slideshow
מדפי מתכת חזקים ועמידים  
עמוד הבית  >  אודות  >  מדפי מתכת חזקים ועמידים  

מדפי מתכת

מעוניינים בפתרונות אחסון ותצוגה עמידים במיוחד? מדפי מתכת הם בדיוק מה שאתם צריכים!
אין עסק שאינו זקוק למדפים. באמצעות מדפי מתכת ניתן לאחסן כל דבר: ספרים, קטלוגים, מגזינים כתבי עת, בגדים, כלי בית ואפילו חומרי גלם ומוצרים המיועדים למכירה או לשימושם של העובדים. את המדפים ניתן לשים בתצוגה, במחסן או בכל מקום אחר שבו אתם זקוקים להם. כל עסק יכול לעשות בהם שימוש לפי רצונו.

גלוב מפעלי מתכת בע"מ היא אחת החברות המובילות והוותיקות בתחום אחסון ציוד ומעניקה לכם מגוון פתרונות יצירתיים שיכולים להתאים לכל מטרה. היום כל מי שזקוק למדפי מתכת חזקים למשאות קלים, בינוניים וכבדים, יודע כבר שהמומחים שלנו מסוגלים לספק מענה לצרכיו.

למה דווקא מדפי מתכת?

  •  חוזק – המתכת ידועה בקשיחותה, דבר המאפשר לה לשאת עליה משקל כבר יחסית.
  • עמידות – חוזקה של המתכת מאפשר לכם ליהנות מפתרון אחסון ממושך שישמש אתכם לאורך שנים רבות.
  • בטיחות – מדפי מתכת הם בטיחותיים מאוד מאחר והם עשויים ממתכת, שמונעת את התפרקותם של המדפים ובכך שומרת הן על בטיחותכם והן על שלמותם של המוצרים שלכם.
  • פונקציונליות – את מדפי המתכת ניתן להתאים לצורכיכם באופן מושלם בקלות ובמהירות. כך תוכלו לנצל באופן הנכון ביותר את השטח שעומד לרשותכם.

מדפי מתכת מזמינים רק אצל המומחים!

יש לנו כ- 55 שנות ניסיון ומוניטין מכובד שהצלחנו לצבור הודות לשימוש בטכנולוגיה חדשנית המלווה אותנו בשלב התכנון, הפיתוח והייצור של כל המוצרים שלנו. השילוב בין מיומנות, טכנולוגיות פורצות דרך, שירות נעים ואדיב ומחירים אטרקטיביים, הביא אותנו להיות החברה המועדפת על מיטב המותגים המובילים בשוק, במגוון רחב של תחומים. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למעגל הלקוחות המרוצים שלנו וליהנות משלל היתרונות שהצגנו בפניכם.

צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!