אחסון ציוד | פתרונות אחסון  Stop/Start Slideshow
מדפים לחנויות  
עמוד הבית  >  אודות  >  מדפים לחנויות  
מעוניינים לוודא שבמחסן החנות שלכם תמיד יהיה מקום לכל הסחורה?
רוצים למנוע קריסה של מדפים והתעסקות מיותרת הנובעת מתקלות מסוג זה?
 
חברת גלוב מפעלי מתכת בונה מדפים איכותיים
המותאמים לצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר.
המדפים שלנו עונים לכל הדרישות שלכם:
  • התאמה טובה לסוג המוצר הנמכר בחנות
  • יכולת לעמוד במשקלים משמעותיים
  • שימוש בטיחותי ונוח
  • עמידות לאורך זמן
שומרים על הבטיחות
מדפים, ובמיוחד אלו העליונים, עלולים להוות סכנה לעובדי החנות, שכן נפילה או קריסה אפשרית בהחלט. עם זאת, יש דרך טובה למנוע את הקריסה הזו באמצעות התאמה נכונה של מדפים. בראש ובראשונה יש לבחון את סוג המוצר הנמכר במקום, ולרכוש מדפים שמתוכננים לשאת משקלים מתאימים. כך למשל, חנויות ספרים זקוקות למדפים עמידים במיוחד, זאת בשל המשקל הכבד של המוצרים. התאמה טובה של חוזק המדפים תעזור למנוע תאונות ואי נעימויות.
נוחות השימוש
חשוב לוודא שיש גישה טובה לכל המדפים בחנות. אם מדובר במחסן קטן שבו משתמשים בסולם, אין טעם שהמדפים העליונים יגיעו אל מעבר ליכולת ההשגה של המוכרים. לעומת זאת, אם מדובר במחסנים של חנויות כלבו, בהם עושים שימוש במלגזה, חשוב ביותר להתקין מדפים גבוהים וחזקים, שיהוו פתרון אחסון מעולה.
חשיבותו של מחסן
עיצוב מחסן זה לא דבר של מה בכך, שכן יש לו יכולת להשפיע על הצלחתה של החנות. מצד אחד, החזקה של מחסן עולה כסף, מצד שני מלאי בלתי מספק יגרום לחנות להפסיד. הפתרון הוא מחסן קטן שיש בו מדפים המעוצבים בצורה יעילה וחכמה.
מדפים מזמינים בחברת גלוב מפעלי מתכת
חברתנו מתמחה בעיצוב ובייצור מדפים, ולנו כל הכלים על מנת לעזור לכם לעצב את המחסן הנוח והשימושי ביותר. אל תהססו לפנות אלינו לייעוץ, ואנו נמליץ לכם על המדפים המתאימים ביותר לצרכים שלכם.