אחסון ציוד | פתרונות אחסון  Stop/Start Slideshow
מידוף  
עמוד הבית  >  אודות  >  מידוף  
 
 

פתרונות מידוף- לכל סוגי התעשיות

 

לאחר מציאת פתרונות אחסון ומערכות אחסון מתאימות למחסן, יש לשקול פתרונות מידוף הנדרשים.

פתרונות מידוף מגיעים גם הם במגוון צורות המותאמות לצרכי הלקוח באופן מושלם בכדי שהמחסן אכן ימלא את תפקידו. על כן, חברתנו מספקת פתרונות מידוף לתעשייה מכל סוג.צרו עמנו קשר כאן או בטלפון 03-9222397
ונשמח לעמוד לשרותכם מן הרגע הראשון ולהתאים עבורכם את המידוף המתאים עבורכם.

 

פתרונות מידוף

מהם פתרונות מידוף וכיצד הן יכולות לסייע לניצול מירבי של חלל המחסן?

 

פתרונות מידוף מיועדים בכדי לתת פיתרון שיאפשר ניצול מקסימאלי של גובה ועומק המחסן ובכדי לבצע משימה זו ישנו צורך במערכת אשר תקל על הגעה לכל הפריטים במחסן. שיטה אפשרית לצורך זה היא בניית מערכת מדפים גבוהה כאשר בין שורותיה קיימים מעברי הליכה במפלס אחד או יותר כמו גם מערכת של מדרגות המאפשרת מעבר ממפלס אחד לשני ובאופן כללי גישה לכל המפלסים. בצורה זו, מאפשר פתרון מידוף זה לתכנן את המחסן בצורה בה החלל מנוצל בצורה מקסימלית, בהתאם כמובן לתקציב הארגון, לתקני כיבוי אש ותקני אבטחת איכות (ותקני ניהול איכות אם קיימים במפעל) ולסוג הרצפה המתוכננת למחסן שעליה לעמוד בעומסים אותם מתוכנן המחסן להכיל.

 

כיצד יכולים פתרונות מידוף לתרום ליעילות המחסן?

 

שיטת המידוף בצורת מערכת איכותית המתוכננת, נבנית ומותקנת על ידי חברה מנוסה ובעלת מוניטין והעומדת בכל התקנים המחמירים הקיימים: כיבוי אש, בטיחות וגיהות, תקני אבטחת איכות וניהול איכות וגם מתאימה לרמת העומסים המותרת במחסן למעשה מהווה את ההבדל שבין מחסן פונקציונאלי ורווחי למחסן השרוי באנדרלמוסיה תמידית ועל כן חסר שימוש. פתרונות מידוף חכמים מסייעים לניהול מחסן תקין.

 

ניהול מלאי תקין המביא לחיסכון בכסף ידוע כי מחסן המנוהל בצורה חכמה ויעילה חוסך לחברה או למפעל ממון רב, שלא אחת מושקע בצורך לערוך רה-אורגניזציה של המחסן אחת לתקופה. מאחר וניתן להגיע לכל פריט במהירה ולחסוך בשעות עבודת עובדי המחסן וגם להפוך את הניידות בין המדפים לזמינה יותר ועל כן מאפשרת עמידה ביעדים וזמנים של המחסן. פתרונות מידוף מאפשרים בקרה טובה יותר על המלאי ומסיבה זו ניהול המלאי מבוצע בקלות יתרה וכאשר מדובר במחסן חומרי גלם המספק חומרי גלם וציוד לפס הייצור המשמעות לעתים קרובות היא עמידה בזמנים ללא גילוי חוסרים פתאומי. המשמעות של כל זה הינה כספית, ומתורגמת במינוחי ייעול חיסכון.

 
קישור חדש ללא כותרת