צרו קשר
צרו עימנו קשר

  advertising

  מתכנני מרכזים לוגיסטיים

  כיום יותר מתמיד, מרכז לוגיסטי הוא אחד מעמודי התווך של חברה או ארגון וככזה מצריך תכנון קפדני על ידי מתכנני מרכזים לוגיסטיים.
  לעיתים נדרשת בניית מרכז לוגיסטי חדש מאפס ובמקרים מסוימים פשוט יש צורך בהרחבת שטחי האחסון של המחסן על מנת לאפשר לארגון הכנסת סחורה בכמויות גדולות יותר או כאשר ישנם מוצרים חדשים המצריכים אחסון.
  מידוף נכון ופרקטי הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר עליו צריכים לחשוב מתכננים לוגיסטיים בבואם לתכנן את השטח כך שהחלוקה תאפשר ניצול מקסימלי ויחד עם זאת נוחות ונגישות לעובדים.
  כיום היצע האפשרויות בתחום המידוף הוא רחב ומגוון וכולל גם פתרונות מודולריים שניתנים לשינוי ושדרוג בהתאם לשינויים היכולים להתרחש בארגון בעתיד כך שעם תכנון נכון והסתכלות קדימה, כל חברה מתחומי המסחר והתעשייה יכולה ליהנות מפתרונות אלו בקלות ולייעל את העבודה השוטפת.

  תכנון בניית מרכז לוגיסטי חדש

  הקמה או שדרוג של מחסנים לוגיסטיים מחייבים את מתכנני מרכזים לוגיסטיים לבצע תוכנית עבודה מפורטת לפרטי פרטים בה יש לקחת בחשבון פרמטרים כמו מיקום גיאוגרפי של המחסן, שטח, סוג הסחורה הנדרשת לאחסון, משקלי הסחורות- קל, בינוני או כבד, התחשבות בשאלה האם יש צורך בשינוע בתוך המחסן או שמדובר בליקוט המתבצע באופן ידני וגורמים נוספים.
  לאחר איסוף הנתונים מהלקוח, החברה המבצעת תציע לכם את אפשרויות המידוף המתאימות בדיוק לצרכים שלכם כך שיבטיחו עבודה יעילה ובטיחותית גם יחד.
  חשוב לזכור כי הסוגים של מדפי אחסנה שונים האחד מן השני וכל סוג יכול להכיל עומסים אחרים של סחורה וציוד ולכן מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום שיוכלו להתאים עבורכם את סוג המידוף שיחזיק לאורך זמן ויעמוד בתקנים הנדרשים לטובת שמירה על בטיחות וזהירות בעבודה.

  ליווי מקצועי על ידי מתכנני מרכזים לוגיסטיים

  כשמדובר על מחסן לוגיסטי בו כל היום ישנה תנועה של עבודים, ספקים, מלגזות, קבלה והוצאת סחורות ובכלל פעילות שוטפת של עסק, חשוב לתכנן בצורה האופטימלית ביותר את הפתרונות המידוף והגישה אליהם.
  בין אם אתם עומדים לקראת בניית מרכז לוגיסטי חדש ובין אם החלטתם להרחיב את שטח המרלו"ג של החברה שלכם- אתם צריכים לצידכם בעלי מקצוע שילוו את התהליך מתחילתו ועד סופו.
  לאחר עשרות שנים בתחום, חברתנו מתמחה בתחום פתרונות מידוף לתעשייה ומציעה ללקוחותיה שירותי ייצור ותכנון של מערכות אחסון בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום.
  אם גם אתם מחפשים פתרונות מידוף מתקדמים, יעילים ובטיחותיים- צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

  מדפי ברזל למחסן

  אחד מפתרונות האחסון הפופולאריים ביותר כיום בהם משתמשים במחסנים של חברות וארגונים הם מדפי ברזל למחסן. כל בעל עסק המציע סחורה לרכישה, בין אם מדובר בעסק קטן ובין אם חברות גדולות, זקוק למקומות בהם תאוחסן הסחורה וכאן נכנסים לתמונה מדפי רשת מתכת ודומיהם המספקים פתרון מעולה ויעיל. ישנם סוגים שונים של מדפים המתאימים לאחסון של מוצרים וציוד במשקלים […]

  קראו עוד

  תכנון מחסנים לוגיסטיים

  הקמה מאפס או שדרוג של מרלו"ג קיים הם תהליכים המחייבים תכנון מחסנים לוגיסטיים על ידי חברה המתמחה בתחום. מרלו"ג הוא לב ליבו של כל עסק ונחשב לאחד מעמודי התווך בכל חברה או ארגון ולכן חשוב להקפיד על בניית מחסן לוגיסטי שיהיה פונקציונלי וייעל את תהליכי העבודה. לכל עסק ישנם צרכים משלו ושיטות עבודה שונות ולכן חשוב להתאים תוכנית עבודה […]

  קראו עוד
  דילוג לתוכן