צרו קשר
צרו עימנו קשר

  advertising

  מדפים לחדרי קירור

  חדר קירור הוא חדר שהטמפרטורה שלו מתחת לאפס ומשמש לאחסון מזון, מוצרים פרמצבטיים ופריטים אחרים. כמו בכל מקום המיועד לאחסון גם בחדרים אלה יש צורך בשימוש בפתרונות אחסון שונים. מדפים לחדרי קירור מיועדים במיוחד לחדרים מסוג זה. מדפים לחדר קירור יכולים לשמש למגוון רחב של מטרות ונחשבים כפתרון אחסון נוח לכל כמות של סחורה רגישה.

  היתרונות בשימוש במדפים המיועדים לחדרי קירור

  מדפים לחדר מסוג זה מותאמים במיוחד לשימוש בחדרי קירור. מדפים אלו עשויים מנירוסטה שאינה מחלידה ואינה ניזוקי בתנאי לחות כך שגם בחדרי קירור בהם שוררות טמפרטורות נמוכות שגורמות להצטברות של אדי קור הם לא יינזקו. מעבר לכך, מדפים לחדר קירור עשויים מנירוסטה חזקה ועמידה שיכול גם לעמוד במשקלים כבדים במיוחד ולשאת כמויות גדולות של מוצרים מבלי לחשוש שהמדפים יקרסו. כמו כן, ניתן להרכיב את יחידות המדפים בצורה מודולרית בכל גודל שנדרש בקלות ובמהירות. מדפים לחדר מסוג זה גם קלים לניקוי כך שהם מאפשרים לכם גם לשמור על ההיגיינה.

  המקומות להם מומלץ להיעזר במדפי חדרי קירור

  באופן עקרוני, מדפים לחדר קירור יכולים להתאים לכל עסק בו יש חדר קירור בהם נשמרים המוצרים. הם מומלצים במיוחד למקומות כמו סופרמרקטים בהם יש חדרי לכל סוג של מוצר שצריך להישמר בטמפרטורות נמוכות. כמו כן, מדפים מסוג זה יכולים להתאים לקצביות בהם ישנו לפחות חדר קירור אחד בו מאחסנים את הבשרים. לקצביות מומלץ לבחור במדפים מחוררים המאפשרים אוורור מתאים וכן מאפשרים תליית ווים עליהם יהיה ניתן לתלות חלק מסוגי הבשרים. כמו כן, מדפים לחדרי קירור יכולים להיות שימושיים במיוחד למחסני תרופות ומוצרי קוסמטיקה רגישים.

  מגוון רחב של מדפים איכותיים ועמידים לאחסון פריטים בחדרי קירור

  אנו בחברת גלוב מפעלי מתכת מספקים בעבורכם מגוון רחב של מדפים איכותיים וחזקים המיועדים במיוחד לשימוש בחדרי קירור. כל המדפים קלים להרכבה וניתן להרכיבם באופן מודולרי לכל גודל שנדרש. בנוסף, להתאמה מרבית ניתן לבחור באפשרות של מדפים בהתאמה אישית ולהנות ממדפים התפורים בדיוק לצרכיכם. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בכל לביצוע רכישות של מדפים חזקים ועמידים שיאפשרו לכם לאחסן את המוצרים שלכם בנוחות מרבית

  4 השלבים בתהליך ייצור פתרונות אחסון בגלוב

  תהליכי הייצור של מערכות האחסון בגלוב כוללים את שלב התכנון, הייצור, אבטחת האיכות וההרכבה. תהליכי העבודה המובנים בחברתנו, בשילוב עם הקפדה בלתי מתפשרת על איכות המוצרים, ובנוסף ניסיון רב השנים שלנו, מבטיחים לכם שקט, ביטחון ויציבות לשנים רבות, כמו גם ניצול מיטבי של קיבולת האחסון ונוחות מקסימלית בשימוש במערכות האחסון.

  קראו עוד

  מדפים לחדרי קירור

  חדר קירור הוא חדר שהטמפרטורה שלו מתחת לאפס ומשמש לאחסון מזון, מוצרים פרמצבטיים ופריטים אחרים. כמו בכל מקום המיועד לאחסון גם בחדרים אלה יש צורך בשימוש בפתרונות אחסון שונים. מדפים לחדרי קירור מיועדים במיוחד לחדרים מסוג זה. מדפים לחדר קירור יכולים לשמש למגוון רחב של מטרות ונחשבים כפתרון אחסון נוח לכל כמות של סחורה רגישה. […]

  קראו עוד
  דילוג לתוכן