צרו קשר
צרו עימנו קשר

  advertising

  מדפים מגולוונים לתעשיה – לא על הצבע לבדו

  תחום המידוף לתעשיה כולל מדפים מסוגים שונים, בין היתר מדפים צבועים ומדפים מגולוונים. מדפים צבועים באבקה מהווים פתרון טוב , אך לא תמיד. במאמר זה נציג את המאפיינים, השימושים והיתרונות של מדפים מגולוונים. גלוון הינו תהליך כימי, במסגרתו מצפים את המתכת באבץ. תהליך זה מונע את חמצון המתכת על ידי יצירת שכבת מגן. ברזל מגולוון שומר על צבע מתכתי יפה לאורך זמן ואינו מחליד. מדפים מגולוונים הינם מאיכות מעולה ומתאימים למגוון שימושים. הם עמידים לאורך זמן, נוחים לשימוש ומונעים חמצון וחלודה. שימוש במדפים מגולוונים נותן פתרון מעולה למקרים בהם האחסון הינו בתנאים קשים. בין המקרים המתאימים הינם כאשר מאחסנים כשיש לחות וכן למקרים בהם מאחסנים נוזלים, במקומות בהם יש שומן או נוצר לכלוך , בחממות ועוד.  מדפים מגולוונים הינם חלופה טובה שמונעת את הסיכון שבשריטת הצבע בשימוש יומיומי גם בשימושים אחרים, והיום יותר ויותר חברות בוחרות במדפים מגלוונים לשימוש תעשייתי. מידוף מגולוון, בדומה לסוגי מידוף תעשייתי אחר, זמין בצורות ובמידות שונות לפי צרכי הלקוח. ניתן לשלב גם מערכות מידוף בהן חלק מהאלמנטים מגולוונים וחלקם צבועים באבקה.

   

  מדפים לחדרי קירור

  חדר קירור הוא חדר שהטמפרטורה שלו מתחת לאפס ומשמש לאחסון מזון, מוצרים פרמצבטיים ופריטים אחרים. כמו בכל מקום המיועד לאחסון גם בחדרים אלה יש צורך בשימוש בפתרונות אחסון שונים. מדפים לחדרי קירור מיועדים במיוחד לחדרים מסוג זה. מדפים לחדר קירור יכולים לשמש למגוון רחב של מטרות ונחשבים כפתרון אחסון נוח לכל כמות של סחורה רגישה. […]

  קראו עוד

  4 השלבים בתהליך ייצור פתרונות אחסון בגלוב

  תהליכי הייצור של מערכות האחסון בגלוב כוללים את שלב התכנון, הייצור, אבטחת האיכות וההרכבה. תהליכי העבודה המובנים בחברתנו, בשילוב עם הקפדה בלתי מתפשרת על איכות המוצרים, ובנוסף ניסיון רב השנים שלנו, מבטיחים לכם שקט, ביטחון ויציבות לשנים רבות, כמו גם ניצול מיטבי של קיבולת האחסון ונוחות מקסימלית בשימוש במערכות האחסון.

  קראו עוד
  דילוג לתוכן