צרו קשר
צרו עימנו קשר
advertising

מדפים מגולוונים לתעשיה – לא על הצבע לבדו

תחום המידוף לתעשיה כולל מדפים מסוגים שונים, בין היתר מדפים צבועים ומדפים מגולוונים. מדפים צבועים באבקה מהווים פתרון טוב , אך לא תמיד. במאמר זה נציג את המאפיינים, השימושים והיתרונות של מדפים מגולוונים. גלוון הינו תהליך כימי, במסגרתו מצפים את המתכת באבץ. תהליך זה מונע את חמצון המתכת על ידי יצירת שכבת מגן. ברזל מגולוון שומר על צבע מתכתי יפה לאורך זמן ואינו מחליד. מדפים מגולוונים הינם מאיכות מעולה ומתאימים למגוון שימושים. הם עמידים לאורך זמן, נוחים לשימוש ומונעים חמצון וחלודה. שימוש במדפים מגולוונים נותן פתרון מעולה למקרים בהם האחסון הינו בתנאים קשים. בין המקרים המתאימים הינם כאשר מאחסנים כשיש לחות וכן למקרים בהם מאחסנים נוזלים, במקומות בהם יש שומן או נוצר לכלוך , בחממות ועוד.  מדפים מגולוונים הינם חלופה טובה שמונעת את הסיכון שבשריטת הצבע בשימוש יומיומי גם בשימושים אחרים, והיום יותר ויותר חברות בוחרות במדפים מגלוונים לשימוש תעשייתי. מידוף מגולוון, בדומה לסוגי מידוף תעשייתי אחר, זמין בצורות ובמידות שונות לפי צרכי הלקוח. ניתן לשלב גם מערכות מידוף בהן חלק מהאלמנטים מגולוונים וחלקם צבועים באבקה.

 

אחסון משטחים על גבי מסילה במנהרה

במאמר זה נדון במערכת של אחסון משטחים על גבי מסילה במנהרת אחסון וכיצד זה מאפשר הגדלה הלכה למעשה של שטח אחסון הציוד במדפים.

קראו עוד
מידוף תעשייתי עם שינוע

מידוף תעשייתי ושינוע ציוד- ומה שביניהם

שינוע של פריטים בתוך המחסן עשוי להיות משימה קשה מאוד ללא תכנון נכון של המבנה הבסיסי. כאשר מדובר בפריטים כבדים או המצריכים שינוע של ציוד מכני הנדסי כבד יש צורך בהתאמת כל מערכת האחסון בה משתמשים – שכן מידוף  תעשייתי  ואופן סידורו  ייקבעו את איכות יכולת השינוע. קיימים כיום פתרונות שינוע מתקדמים באמצעות רדיו שאטל, מלגזות […]

קראו עוד