צרו קשר
צרו עימנו קשר
advertising

מדפים מגולוונים לתעשיה – לא על הצבע לבדו

תחום המידוף לתעשיה כולל מדפים מסוגים שונים, בין היתר מדפים צבועים ומדפים מגולוונים. מדפים צבועים באבקה מהווים פתרון טוב , אך לא תמיד. במאמר זה נציג את המאפיינים, השימושים והיתרונות של מדפים מגולוונים. גלוון הינו תהליך כימי, במסגרתו מצפים את המתכת באבץ. תהליך זה מונע את חמצון המתכת על ידי יצירת שכבת מגן. ברזל מגולוון שומר על צבע מתכתי יפה לאורך זמן ואינו מחליד. מדפים מגולוונים הינם מאיכות מעולה ומתאימים למגוון שימושים. הם עמידים לאורך זמן, נוחים לשימוש ומונעים חמצון וחלודה. שימוש במדפים מגולוונים נותן פתרון מעולה למקרים בהם האחסון הינו בתנאים קשים. בין המקרים המתאימים הינם כאשר מאחסנים כשיש לחות וכן למקרים בהם מאחסנים נוזלים, במקומות בהם יש שומן או נוצר לכלוך , בחממות ועוד.  מדפים מגולוונים הינם חלופה טובה שמונעת את הסיכון שבשריטת הצבע בשימוש יומיומי גם בשימושים אחרים, והיום יותר ויותר חברות בוחרות במדפים מגלוונים לשימוש תעשייתי. מידוף מגולוון, בדומה לסוגי מידוף תעשייתי אחר, זמין בצורות ובמידות שונות לפי צרכי הלקוח. ניתן לשלב גם מערכות מידוף בהן חלק מהאלמנטים מגולוונים וחלקם צבועים באבקה.

 

כיצד לשפר קיבולת אחסון תוך שימוש במערכות מידוף

ניצול מיטבי של קיבולת האחסון הינו  נדבך חשוב בכל ענף תעשייתי, וחשיבות גדולה יש לבחירתם של פתרונות מידוף מתאימים לסוג המפעל. בכל מפעל יש מספר מחסנים – כששני הגדולים והחשובים שבהם הם מחסן חומרי הגלם ומחסן תוצרת גמורה. אלו פתרונות מידוף ניתן למצוא כיום בשוק? להלן דוגמאות לסוגים נפוצים אותם ניתן להשיג יחד עם ייעוץ הנדסי מקצועי.

קראו עוד

מדפים מגולוונים לתעשיה – לא על הצבע לבדו

כשמתכננים מערכת מידוף לתעשיה, בין יתר הפרמטרים הנבחנים הינו הצבע. כיום , הצבע המקובל הינו צביעה בתנור באמצעות אבקה. לא תמיד זהוו הפתרון המיטבי, בעיקר כאשר תנאי האחסון אינם מיטביים, למשל כאשר יש לחות באזור האחסון או כאשר מאחסנים נוזלים . במקרים אלו ואחרים כדאי לשלב או לבחור במדפים מגולוונים , עמידים ואינם מחלידים.

קראו עוד