צרו קשר
צרו עימנו קשר

  advertising

  מדפים מודולריים למחסנים

  אחד מפתרונות האחסון היעילים ביותר המוצעים כיום לחברות ובתי עסק הם מדפים מודולריים למחסנים המספקים מענה מדויק לפי צרכי הלקוח.
  לכל עסק המייצר סחורות או כזה המייבא ומוכר אותן ללקוחותיו יש מן הסתם מחסן בו מאוחסנת הסחורה על גבי מערכת מידוף לאחסנה קלה או כבדה.
  תכנון נכון של מערכת מדפים מודולרית יאפשר את הנחת המוצרים בצורה כזו שיהיו נגישים לעובדים העוסקים בליקוט ולכן חשוב לתכנן בצורה היעילה ביותר את הקמת פתרונות האחסון הללו כך שיספקו תהליכי עבודה בצורה אפקטיבית. בבואכם לבחור מדפים מודולריים למחסן חשוב למדוד את השטח המיועד וזאת על מנת להתאים את סוג וגודל המדפים כך שיספקו ניצול מקסימלי של החלל בהתאם לאופי העבודה בבית העסק.
  כיום ניתן להתאים מדפים מודולריים למחסנים אשר יהיו בעלי מספר קומות, מה שיאפשר לאחסן יותר סחורה במחסן ובאופן כזה שיהיה נגיש, נראה לעין וקל לליקוט.

  יתרונותיה של מערכת מדפים מודולרית

  ישנם כמה יתרונות בולטים אותם תקבלו לאחר התקנת מדפים מודולריים למחסן כאשר הראשון מביניהם הוא האפשרות להתאים את המדפים לפי שטח החלל ולפרק ולהרכיב מחדש בעת הצורך.
  כמו כן, כיום ניתן לבחור בין מידוף לאחסנה קלה המיועד לפריטים בעלי משקל נמוך לבין כאלו המתאימים לעומסים בינוניים עד כבדים כאשר כל סוגי המדפים נחשבים לאיכותיים ובעלי עמידות גבוהה לאורך שנים.
  על אף שרכישת מדפים מודולריים למחסנים מצריכה השקעה לא קטנה, מדובר בהשקעה הנותנת תמורה מלאה והופכת את העבודה במחסן לאפקטיבית ויעילה הרבה יותר כך שלמעשה לעובדים במחסן יהיה קל יותר לגשת אל הפריטים ולבצע את עבודת הליקוט בקלות ומבלי לבזבז זמן. היתרונות הרבים של מדפים אלו הובילו בעלי עסקים רבים להתקין פתרונות אחסון אלו כאמצעי עבור תצוגת הסחורה בחנות כך שניתן לשלב בין מדפים המיועדים למחסנים פנימיים לבין כאלו המתמזגים באופן ויזואלי עם נראות החנות.

  תכנון וייצור מדפים מודולריים למחסן

  עומדים לקראת פתיחת חנות חדשה? מתכננים שינוי ושדרוג של מחסן קיים? מערכת מדפים מודולרית היא פתרון האחסון שיעשה לכם סדר וייעל את העבודה שלכם.
  חברתנו מתמחה מזה מספר עשורים בייצור מדפים מודולריים למחסנים באיכות הגבוהה ביותר ותוך הקפדה על תקני הבטיחות המחמירים ביותר בתחום.
  בין אם אתם מחפשים פתרונות מידוף לאחסנה קלה ובין אם כאלו המתאימים לעומסים כבדים- לנו יש את כל הפתרונות עבור העסק שלכם במקום אחד.
  נשמח לייעץ ולסייע לכם בבחירת פתרונות האחסון המדויקים ביותר לבית העסק שלכם!
  התקשרו עוד היום או השאירו פרטים ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

  תכנון מחסנים לוגיסטיים

  הקמה מאפס או שדרוג של מרלו"ג קיים הם תהליכים המחייבים תכנון מחסנים לוגיסטיים על ידי חברה המתמחה בתחום. מרלו"ג הוא לב ליבו של כל עסק ונחשב לאחד מעמודי התווך בכל חברה או ארגון ולכן חשוב להקפיד על בניית מחסן לוגיסטי שיהיה פונקציונלי וייעל את תהליכי העבודה. לכל עסק ישנם צרכים משלו ושיטות עבודה שונות ולכן חשוב להתאים תוכנית עבודה […]

  קראו עוד

  מדפים מודולריים למחסנים

  אחד מפתרונות האחסון היעילים ביותר המוצעים כיום לחברות ובתי עסק הם מדפים מודולריים למחסנים המספקים מענה מדויק לפי צרכי הלקוח. לכל עסק המייצר סחורות או כזה המייבא ומוכר אותן ללקוחותיו יש מן הסתם מחסן בו מאוחסנת הסחורה על גבי מערכת מידוף לאחסנה קלה או כבדה. תכנון נכון של מערכת מדפים מודולרית יאפשר את הנחת המוצרים בצורה כזו שיהיו נגישים לעובדים העוסקים […]

  קראו עוד
  דילוג לתוכן