צרו קשר
צרו עימנו קשר

  advertising

  שולחנות עבודה תעשייתיים

  שולחנות תעשייתיים מצוינים למי שצריך סביבת עבודה לביצוע עיצוב, קידוד, ניהול מלאי ומשימות אחרות.

  הם משמשים בדרך כלל במשרדים שיש להם נושא תעשייתי או מכונאי. ניתן למצוא אותם גם במשרדים ביתיים מכיוון שהם מספקים מרחב עבודה יעיל עם אסתטיקה מודרנית.

  מהו שולחן עבודה תעשייתי

  שולחן עבודה תעשייתי הינו פריט ריהוט אשר נועד לשמש כמשטח עבודה לעבודה תעשייתית.  תעשייתיים מגיע בדרך כלל בשני סוגים. סוג ראשון של שולחן עבודה תעשייתי עשוי מיריעת מתכת אחת והשני עשוי ממספר חתיכות מתכת המחוברות עם ברגים ואומים.

  הסוגים הנפוצים ביותר  כוללים כאלה עם לוחות קדמיים על צירים בעלי פרופיל נמוך או כאלה עם לוחות נשלפים המתקפלים לבסיס כאשר אינם בשימוש.

  היכן משתמשים בשולחנות עבודה תעשייתיים

  שולחנות עבודה תעשייתיים הם לרוב בשימוש על ידי עסקים שזקוקים לעובדים שלהם פרודוקטיביים יותר בעבודתם כגון חברות ייצור או מפעלי הרכבה של רכבים. במקרים מסוימים, הם הכרח עבור פועלי בניין שצריכים לעמוד בלוחות זמנים ולעמוד בביקוש.

  שולחנות אלו יכולים לשמש באזורים כמו מוסך, מחסן או בית מלאכה. הם עמידים בפני חלודה, קורוזיה וסוגים אחרים של כימיקלים שעלולים לפגוע בסביבת העבודה שלכם.

  שולחנות עבודה מסוג זה מספקים גם שטח אחסון נוסף עבור כלים וחומרים אשר עשויים שלא להתאים לחללים קטנים יותר. הם עשויים מחומרים יציבים כמו פלדה ומתכת ומעוצבים עם משטחים קלים לניקוי.

  הכול עניין של פונקציונליות

  שולחנות עבודה תעשייתיים הם בעלי אפיל רטרו נהדר שיכול להשלים כל חדר בבית או במשרד שלך. העיצוב החזק שלהם אידיאלי עבור אנשים שיש להם צורך רציני בפונקציונליות.

  גורם הצורה של השולחן כולל בדרך כלל חלק עליון הנפתח לגישה נוחה לשולחן העבודה. הוא בדרך כלל גדול עם מקום בשפע בין כל תחנת עבודה .עשוי להשתנות בגובה וברוחב בהתאם לשימוש שלו לשטח הפנוי באזור שבו הוא נמצא בשימוש. רוב שולחנות העבודה התעשייתיים מתוכננים כך שהם ניתנים להערם זה על גבי זה כדי לחסוך מקום בעת הצורך.

  מעוניינים לרכוש שולחנות עבודה תעשייתים עבור העסק או הבית שלכם?

  אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהתייעץ בנוגע לשולחן עבודה תעשייתי המתאים לצרכים שלכם.

  כמה עובדות על מדפים לעומסים קלים ובינוניים

  מערכות מידוף לעומסים קלים ובינוניים התפתחו עם השנים. כיום מדובר על מערכות מודולריות עם מדפים המאפשרים מגוון רחב של פתרונות אחסון. במאמר זה נסקור מספר דגמים אופייניים של מידוף קל ובינוני עם מגוון האפשרויות שניתן ליישם איתם : מדפי וריץ, מדפים בשילוב מגירות ואלמנטים נוספים , מדפים בקומות, קורות וסיפונים לעומסים קלים ובינוניים ועוד.

  קראו עוד

  כיצד להשיג חסכון בשטח אחסון במפעל

  מאמר זה הוא מדריך שילמד אתכם כיצד להשיג חיסכון בשטח האחסון במפעל על ידי שימוש ביחידת אחסון מודולרית או ביחידת מדפים ממתכת, כדי לפנות שטח רצפה נוסף במפעל. כיצד להשיג חסכון בשטח אחסון במפעל בדרך כלל, כשישים אחוז מהמפעל תפוסים על ידי יחידות אחסון. לעתים קרובות אלה מוערמים זה על גבי זה ומביאים לבזבוז שטח […]

  קראו עוד
  דילוג לתוכן